İçeriğe geç

Yerel İddaa Bayiliği Nasıl Alınır?

Yerel İddaa Bayiliği

İnsalığa göz attığımızda, tarihinde her zaman herhangi bir şekilde emek vermeden para kazanma isteğini barındırmaktadır. Tarih bilgilerine göz attığımızda ise, hile ya da herhangi bir şekilde tuzak konularına erişmemiş bir imparatorluk görmek de oldukça güçtür. Kolaycılık, genel olarak insan ruhunun tabiatında olmasından ötürü oldukça eskilerden beri şans oyunları ya da piyango gibi kumar durumları güncelliğin her daim koruyarak günümüze kadar gelmeyi başarmıştır.
Peki tam olarak üzerinde durduğumuz şans oyunları arasında olan iddaanın ne olduğu hakkında bilgi edinmek için sizlere bu yazımızda yardımcı olacağız.

İddaa Nedir?

İddaa genel olarak baktığımızda tam anlamı ile bir şans oyunu olarak kabul edilmemektedir. Bu oyunu oynamak için bilgi sahibi olmak ve bazı durumları da takip etme yetisine sahip olmak gerekir. Futbol iddaası yani bahisleri için örnek verecek olduğumuzda, bu konu hakkında tahminler yapmalı ve karşılacak olan takımların son maçlarını takip etmeli, performans ve o döneme ait olan başarı grafikleri hakkında da bilgi sahibi olmanızı gerektirir. Bu bilgiler ile beraber tahmin yaparak herhangi miktarda para koymalı, verilen oranlar neticesinde tahminleriniz tuttuğu takdirde de, para almaya hak kazanmaktasınız.

yerel iddaa bayiligi nasil alinir
yerel iddaa bayiligi nasil alinir

Yerel İddaa Bayiliği Nasıl Alınır?

İddada hakkında yeterine bilgiye ve düzeye sahip olduğunuzu varsayalım. Bu iddaa oyunu ile alakalı olarak ise herhangi bir şekilde direk olarak bayilik alamıyorsunuz. Bunun için de şans faktörü etkili olmakla beraber Spor Toto Teşkilat Başkanlığı çerçevesinde belirlenmiş olan esasları karşılayarak çeşitli il ve ilçeler için kuralara girip bayi adaylığı için başvurmanız gerekiyor.
İddaa bayiliği kurasına girmek için bazı şartları sağlamanız gerekiyor. Bunlar, türk vatandaşı olmak, fiil ehliyetler ile alakalı belgeleri sağlamak, herhangi bir yasal olarak suça karışmamak, vergi dairesinde kaydınızın bulunması, sabit ikametgah sahibi olmak, özür durumu bulunmamak gibi bazı durumlar mevcuttur. Bu durumları sağladığınızda kuralara girecek ve çıkması durumunda ise yerel futbol iddaa bayiliği alabileceksiniz. Eğerki kaçak iddaa siteleri içerisinde yer almak istiyor iseniz hemen Malta yada Curacaodan bayilikler alabilirsiniz.

Oldukça güzel bir konumda olduğu müddetçe iddaa bayiliği kazançları oldukça güzel, Her kazanılan kupondan %7, genel olarak ise%2 kar oranları iddaa bayisi olan kişilere gelir olarak verilmekte olduğunun altını çizelim.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir