U17 Şampiyonası Sonuçları (Finaller) - Yerel Futbol

U17 Şampiyonası Sonuçları (Finaller)

Yazan
3.607 Okunma Güncellendi: Mart 31, 2013
TFF-LOGO-MANŞET-04-101-610x320

Türkiye U17 Futbol Şampiyonası final maçları bugün oynandı ve 2. tura çıkan 22 takım belli oldu…. Alınan sonuçlar haberimizin devamındadır…


İSTANBUL GRUBU
12.00 Güngören – Gençlerbirliği (Cuma) 2-0
14.00 İdealtepe – Tuzla (Cuma) 1-4
12.00 Gençlerbirliği – İdealtepe (Cumartesi) 0-1
14.00 Tuzla – Güngören (Cumartesi) 1-2
12.00 Güngören – İdealtepe (Pazar) 1-1
12.00 Tuzla – Gençlerbirliği (Pazar) 2-1

Şampiyon: Güngörenspor

KIRKLARELİ GRUBU

A
13.00 Gaziosmanpaşa – Gebze 1-1
15.00 Çorluspor – Gaziosmanpaşa 2-6
13.00 Gebzespor – Çorluspor 2-0
Baraj: Gebzespor – Gaziosmanpaşaspor: 4-5 pen 

B
15.00 Edirnespor Gençlik – Ataköy Çobançeşme 0-7
13.00 Kocaeli Demir – Edirnespor Gençlik 2-0
15.00 Ataköy Çobançeşme – Kocaeli Demir 4-2

Final: Gaziosmanpaşaspor – 1907 Ataköy Çobançeşmespor 5-0

YALOVA GRUBU

A
İstanbul Altınova – Babaeski 1-1
Kestel Bld – İstanbul Altınova 1-0
Babaeski – Kestel Bld 1-1

B
İnegöl – Feriköy 1-1
Tekirdağspor – İnegölspor 0-3
Feriköy – Tekirdağspor 2-1
Baraj: İnegölspor – Feriköyspor 4-2 pen

Final: Kestel Bld – İnegölspor 0-0 (0-2 uz)

BURSA GRUBU

A
Kartal Cevizli Gençlergücü – Erenler 1-1
Yenimahalle Bld – Cevizli Gençlergücü 2-2
Erenler – Yenimahalle Bld 0-1

B
Kızılcahamamspor – İstanbulspor AŞ 0-0
Yalova Acar – Kızılcahamamspor 4-2
İstanbulspor AŞ – Yalova Acarspor 1-0

 Final: Yenimahalle Bld – İstanbulspor AŞ 1-2

BALIKESİR GRUBU

A
Sultanbeyli Bld – İzmir Deniz FK 0-2
Harmanlık – Sultanbeyli Bld 1-1
Deniz FK – Harmanlık 3-1

B
Bigaspor – İzmirspor 0-2
İFA – Biga 1-1
İzmirspor – İFA 3-1

Final: Deniz FK – İzmirspor 0-2

KÜTAHYA GRUBU

A
İkitelli – Bilecik Ertuğrul 3-1
Bilecik Ertuğrul – Bursa Batı Trakya 0-6
Bursa Batı Trakya – İkitelli 1-1
Baraj: Batı Trakya – İkitelli 2-3 pen 

B
Oyak Renault – Burhaniye Bld 5-1
Burhaniye Bld – Başakşehir 2-0
Başakşehir – Oyak Renault 2-2

Final: İkitellispor – Oyak Renault 1-2

UŞAK GRUBU

A
Aydın SHÇEK – Manisa Bld 0-0
Aydın SHÇEK-Kütahya İl Özel İd.KH 2-1
Kütahya İl Özel İdare KH-Manisa Belediye 0-3

B
Isparta Emre – Çiğli Maltepe 2-0
Bandırmaspor-Çiğli Maltepe 3-1
Bandırmaspor-Isparta Emre 0-0
Baraj: Bandırmaspor – Isparta Emrespor: 4-3 pen

Final: Manisa Belediyespor – Bandırmaspor 0-0 (0-1 uz)

AYDIN GRUBU

A
Uşak İl Özel İdare çekildi
İzmir BB – Denizli Dokuzkavaklar 4-1
Denizli Dokuzkavaklar – İzmir BB  1-4

B
Salihli Bld – Foça Bld 0-1
Muğlaspor – Salihli Bld 4-3
Foça Bld – Muğla 1-1
Baraj: Foça Bld – Muğlaspor 3-0 pen 

Final: İzmir BB – Foça Bld: 0-0 (7-8 pen)

ISPARTA GRUBU

A
Bucak Bld – Kepez Bld 0-1
Eskişehir Sağlık – Bucak Bld 2-0
Kepez Bld – Eskişehir Sağlık 0-0
Baraj: Kepez Bld – Eskişehir Sağlık 5-6 pen 

B
BB Bodrum – Sökespor 1-1
Selçuklu Bld – BB Bodrum 0-1
Sökespor – Selçuklu Bld 0-0

Final: Eskişehir Sağlıkspor – BB Bodrumspor 1-0

ESKİŞEHİR GRUBU

A
Denizli Telekom – Kocaeli 1937 Seka 0-6
Dinar Bld – Denizli Telekom 1-5
Kocaeli 1937 Seka – Dinar Bld 5-0

B
Kocaelispor – Tavşanlı Linyit 4-1
Tavşanlı Linyit – Bolu Bld 9-0
Bolu Bld – Kocaelispor 1-5

Final: Kocaeli Seka 1937 – Kocaelispor 3-0

MERSİN GRUBU

A
Nevşehir İl Özel İdare-Şehitkamil Bld 0-2
Antalya İl Özel İdare – Nevşehir İl Özel İdare 3-1
Şehitkamil Bld – Antalya İl Özel İdare 0-2

B
Karaman Özkon Grup – İskenderun DÇ 0-2
Kurttepegücü – Karaman Özkon Grup 3-0
İskenderun DÇ – Kurttepegücü 2-4

Final: Antalya İl Özel İdare – Adana Kurttepegücü  2-2 (2-3 uz)

HATAY GRUBU

A
Gaziantep Oğuz – Tarsusgücü 2-1
Tarsusgücü – Çukurova Bld 0-2
Çukurova Bld – Gaziantep Oğuz 3-1

B
Adanaspor – Çiftlikköy Adonis 2-0
Çiftlikköy Adonis – Osmaniye EML 4-0
Osmaniye EML – Adanaspor 0-8

Final: Çukurova Belediyespor – Adanaspor 0-3

NEVŞEHİR GRUBU
Akdeniz Belediye-Konya Tümosan 2-1
Kırıkhanspor-Aksaray Karadeniz 2-1

Akdeniz Belediye-Kırıkhanspor 1-0
Konya Tümosan-Aksaray Karadeniz 0-4

Konya Tümosan-Kırıkhanspor 3-2
Aksaray Karadeniz-Akdeniz Belediye 2-2

Şampiyon: Mersin Akdeniz Belediyespor

GAZİANTEP GRUBU

A
Malatya Sanayi – SB Elazığspor 0-2
Adıyaman GOP – Malatya Sanayi 2-0
SB Elazığspor – Adıyaman GOP 1-0

B
Diyarbakır DSİ – Kahramanmaraş Bld 2-1
Kahramanmaraş Bld – Kayseri Demir 3-1
Kayseri Demir – Diyarbakır DSİ 0-0

Final: Diyarbakır DSİ – SB Elazığspor: 2-1

VAN GRUBU
Ağrı Tedaş-Muş Sungu 0-0
Iğdır Aras-Tatvan Göl 7-0

Muş Sungu-Tatvan Göl 4-1
Iğdır Aras-Ağrı Tedaş 3-1

Ağrı Tedaş-Tatvan Göl 1-3
Iğdır Aras-Muş Sungu 1-1

Şampiyon: Iğdır Arasspor

ELAZIĞ GRUBU
Erganispor-Şanlıurfaspor 1-0
Malatya Karakavak-Batman TEİAŞ 2-2

Erganispor-Malatya Karakavak 2-0
Batman TEİAŞ-Şanlıurfaspor 0-3

Şanlıurfaspor-Malatya Karakavak 5-1
Batman TEİAŞ-Erganispor 0-1

Şampiyon: Erganispor

YOZGAT GRUBU
* Niğde Belediyespor şampiyonadan çekildi
Kırıkkalespor-Kırşehir Duru 1-0
Kocasinan Şimşek-Bay

Kocasinan Şimşek-Kırıkkalespor 1-2
Kırşehir Duru-Bay

Kırşehir Duru- Kocasinan Şimşek 1-2
Kırıkkalespor-Bay

Şampiyon: Kırıkkalespor

BOLU GRUBU

A
Çamlıdere Şeker – Kastamonu Orman 3-1
Kastamonu Orman – Düzce Bld 0-3
Düzce Bld – Çamlıdere Şeker 0-2

B
Beypazarı Bld – Erdemirspor 2-4
Bartın Gençlik – Beypazarı Bld 2-1
Erdemirspor – Bartın Gençlik 0-2

Final: Çamlıdere Şeker – Bartın Gençlik 2-0

KASTAMONU GRUBU

A
Samsun Kadıköy – Sinop Telekom 6-0
Sinop Telekom – Amasya İl Özel İdare 2-5
Amasya İl Özel İdare – Samsun Kadıköy 1-0

B
Zonguldak Kömür – Çorum Gençlerbirliği 1-1
Samsun Yol – Zonguldak Kömür 4-1
Çorum Gençlerbirliği – Samsun Yol 1-0

Final: Amasya İl Özel İdare – Çorum Gençlerbirliği 4-0

ORDU GRUBU

A
Tokatspor – Pazarspor 0-2
Çorumspor – Tokatspor 1-4
Pazarspor – Çorumspor 1-1

B
1930 Bafra – Sivas Demir 1-0
Sivas Demir – Yozgat Gençlerbirliği 5-2
Yozgat Gençlerbirliği – 1930 Bafra 0-5

Final: Pazarspor – 1930 Bafra 1-3

RİZE GRUBU

A
Gümüşhane Telekom – Erzurum Eğitimgücü 5-2
Erzurum Eğitimgücü – Trabzon İdmangücü 3-0
Trabzon İdmangücü – Gümüşhane Telekom 4-4

B
Hekimoğlu Doğanspor – Artvin İl Özel İdare 4-0
Artvin İl Özel İdare – Kağızman 1-1
Kağızman – Hekimoğlu Doğan 0-4

Final: Gümüşhane Telekom – Hekimoğlu Doğan 2-2 (7-6 pen)

GÜMÜŞHANE GRUBU

A
Giresunspor – Bayburt İl Özel İdare 7-2
Bayburt İl Özel İdare – Erzincan Bld 0-1
Erzincan Bld – Giresunspor 0-6

B
1461 Tabzonspor – Rize Filizçay 4-0
Rize Filizçay – Orduspor 1-4
Orduspor – 1461 Trabzonspor 0-0
Baraj: Orduspor – 1461 Trabzon 1-3 pen 

Final: Giresunspor – 1461 Trabzon 0-0 (2-4 pen)

DERLEYEN: BENAN DİKER