İstanbul 1. Amatör Lig

ÖNEMLİ NOT

SAYIN ZİYARETÇİLERİMİZ!

2013-2014 SEZONUNDAN İTİBAREN BAZI TEKNİK ZORLUKLAR NEDENİYLE BU SAYFA PASİF DURUMA GEÇMİŞTİR VE FİKSTÜRLER GÜNCELLENMEMEKTEDİR. LÜTFEN PUAN DURUMLARINI VE SONUÇLARI GÖRMEK İÇİN SİTEDE HABER AKIŞINI TAKİP EDİNİZ VEYA SAĞ ÜST KÖŞEDEKİ ARAMA MOTORUNU KULLANINIZ. SİTEMİZ MAÇ SONUÇLARI VE PUAN DURUMLARINI GÜNÜ GÜNÜNE HIZLI BİR ŞEKİLDE VERMEYE DEVAM ETMEKTEDİR.

1. Grup

S.   Takım O W T L A:YAv. P
0 Selimpaşaspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Güzelcespor 0 0 0 0 0:00 0
0 Avcılar Cihangirspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Çiftlikköyspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Gümüşyakaspor 0 0 0 0 0:00 0
0 İhsaniyespor 0 0 0 0 0:00 0
0 Akalanspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Subaşıspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Alipaşaspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Yalıköyspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Kavaklı Köyü SK 0 0 0 0 0:00 0
2. Grup

Maç Skor
14 Eylül 2013 13:30 Silivri Ortaköy
Gazitepespor – Silivri Ortaköyspor
1 - 1
14 Eylül 2013 13:30 Büyükçekmece
Beylikdüzüspor – Esenyurt Örnek İdman Yurdu
1 - 2
14 Eylül 2013 16:00 Silivri Ortaköy
Silivri Mimarsinanspor – Arnavutköyspor
0 - 0
14 Eylül 2013 16:00 Çatalca
İzzettinspor – Silivri Alibeyspor
0 - 7
14 Eylül 2013 16:00 Büyükçekmece
Karaağaçspor – Denizköşklerspor
2 - 1
S.   Takım O W T L A:YAv. P
1 Silivri Alibeyspor 1 1 0 0 7:07 3
2 Karaağaçspor 1 1 0 0 2:11 3
2 Esenyurt Örnek İdman Yurdu 1 1 0 0 2:11 3
4 Gazitepespor 1 0 1 0 1:10 1
4 Silivri Ortaköyspor 1 0 1 0 1:10 1
6 Arnavutköyspor 1 0 1 0 0:00 1
6 Silivri Mimarsinanspor 1 0 1 0 0:00 1
8 Esenyurtspor 0 0 0 0 0:00 0
9 Beylikdüzüspor 1 0 0 1 1:2-1 0
9 Denizköşklerspor 1 0 0 1 1:2-1 0
11 İzzettinspor 1 0 0 1 0:7-7 0
3. Grup

S.   Takım O W T L A:YAv. P
0 Altınokspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Üçyüzlü Esengücü 0 0 0 0 0:00 0
0 Yeşilköyspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Bağcılar Gençlergücü 0 0 0 0 0:00 0
0 Sefaköy Kartalspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Halil Rıfat Paşaspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Mahmutbeyspor 0 0 0 0 0:00 0
0 İstanbul Teknik Üniversitesi SK 0 0 0 0 0:00 0
0 1863 Boğaziçi SK 0 0 0 0 0:00 0
0 Merkezefendispor 0 0 0 0 0:00 0
0 Şehzadebaşıspor 0 0 0 0 0:00 0
4. Grup

Maç Skor
14 Eylül 2013 13:30 Halkalı Etap
İkitellispor – Abide-i Hürriyetspor
3 - 1
14 Eylül 2013 14:00 Bayrampaşa Belediye
Altıntepsi Makelspor – Yeşilova Esnafspor
3 - 1
14 Eylül 2013 14:00 Çilekli
Ulusspor – Gültepe Özgençlikspor
1 - 3
14 Eylül 2013 16:00 Bakırköy Belediye
Altınovaspor – Bayrampaşa Teknikspor
3 - 7
14 Eylül 2013 16:00 Namık Sevik
Yedikulespor – Beyoğlu Yeniçarşıspor
2 - 2
S.   Takım O W T L A:YAv. P
1 Bayrampaşa Teknikspor 1 1 0 0 7:34 3
2 İkitellispor 1 1 0 0 3:12 3
2 Altıntepsi Makelspor 1 1 0 0 3:12 3
2 Gültepe Özgençlikspor 1 1 0 0 3:12 3
5 Yedikulespor 1 0 1 0 2:20 1
5 Beyoğlu Yeniçarşıspor 1 0 1 0 2:20 1
7 Topkapıspor 0 0 0 0 0:00 0
8 Abide-i Hürriyetspor 1 0 0 1 1:3-2 0
8 Ulusspor 1 0 0 1 1:3-2 0
8 Yeşilova Esnafspor 1 0 0 1 1:3-2 0
11 Altınovaspor 1 0 0 1 3:7-4 0
5. Grup

S.   Takım O W T L A:YAv. P
0 Altınyıldızspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Bayrampaşa Demirspor 0 0 0 0 0:00 0
0 İstanbul Demirspor 0 0 0 0 0:00 0
0 İstanbul Malatyaspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Şafak 76 SK 0 0 0 0 0:00 0
0 Güneşlispor 0 0 0 0 0:00 0
0 İstanbul Tokatspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Zaferspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Yeni Özkartalspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Şirinevlerspor 0 0 0 0 0:00 0
6. Grup

Maç Skor
14 Eylül 2013 12:00 Bayrampaşa Belediye
İstanbul Bafraspor – Yenidoğan Güneşspor
1 - 1
14 Eylül 2013 13:30 Bahariye
Şafakspor – Cevizlispor
5 - 2
14 Eylül 2013 16:00 Sütlüce
Kulaksız Okspor – Seyrantepe Yeşilcespor
3 - 3
14 Eylül 2013 16:00 Albayrak
Atışalanıspor – Çayırbaşıspor
1 - 8
15 Eylül 2013 13:30 Rami
Topçularspor – Ulutepespor
-:-
S.   Takım O W T L A:YAv. P
1 Çayırbaşıspor 1 1 0 0 8:17 3
2 Şafakspor 1 1 0 0 5:23 3
3 Seyrantepe Yeşilcespor 1 0 1 0 3:30 1
3 Kulaksız Okspor 1 0 1 0 3:30 1
5 İstanbul Bafraspor 1 0 1 0 1:10 1
5 Yenidoğan Güneşspor 1 0 1 0 1:10 1
7 Ulutepespor 0 0 0 0 0:00 0
7 Topçularspor 0 0 0 0 0:00 0
9 Cevizlispor 1 0 0 1 2:5-3 0
10 Atışalanıspor 1 0 0 1 1:8-7 0
7. Grup

S.   Takım O W T L A:YAv. P
0 Ayazağa Esenspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Balat Yeşilovaspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Tozkoparan Birlikspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Kartaltepespor 0 0 0 0 0:00 0
0 Esentepe Şahinspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Örnektepespor 0 0 0 0 0:00 0
0 Özmuratspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Yeşilpınarspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Ferahevlerspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Eroğluspor 0 0 0 0 0:00 0
8. Grup

Maç Skor
14 Eylül 2013 12:00 Esenyurt Belediye
Esenkent Gençlikspor – İMÇ Sakaryaspor
2 - 1
14 Eylül 2013 13:30 Bahçeköy Orman Fakültesi
Rumeli Hisarı SK – Araphanspor
2 - 0
14 Eylül 2013 16:00 Kocasinan
İstanbul Ünyespor – GOP Venüsspor
8 - 0
14 Eylül 2013 16:00 Bahçeköy Orman Fakültesi
Bahçeköyspor – Mustafakemalpaşaspor
0 - 3
14 Eylül 2013 16:00 Zara Ekinli
Sultangazi Esentepespor – PTT Gençlik
4 - 0
S.   Takım O W T L A:YAv. P
1 İstanbul Ünyespor 1 1 0 0 8:08 3
2 Sultangazi Esentepespor 1 1 0 0 4:04 3
3 Mustafakemalpaşaspor 1 1 0 0 3:03 3
4 Rumeli Hisarı SK 1 1 0 0 2:02 3
5 Esenkent Gençlikspor 1 1 0 0 2:11 3
6 İMÇ Sakaryaspor 1 0 0 1 1:2-1 0
7 Araphanspor 1 0 0 1 0:2-2 0
8 Bahçeköyspor 1 0 0 1 0:3-3 0
9 PTT Gençlik 1 0 0 1 0:4-4 0
10 GOP Venüsspor 1 0 0 1 0:8-8 0
9. Grup

S.   Takım O W T L A:YAv. P
0 Hürriyetgücü SK 0 0 0 0 0:00 0
0 İstanbul Sivasspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Şişli Yaylaspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Tepebağ Kültürspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Mecidiyeköyspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Kanaryaspor 0 0 0 0 0:00 0
0 İstanbul Bayburtspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Küçükayasofyaspor 0 0 0 0 0:00 0
0 İstanbul Artvinspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Kumkapı Sarıçubuk 81 0 0 0 0 0:00 0
10. Grup

Maç Skor
14 Eylül 2013 13:30 Kocasinan
Siyavuşpaşaspor – Fişekspor
1 - 1
14 Eylül 2013 13:30 Namık Sevik
Şehreminispor – Gedikpaşaspor
3 - 1
14 Eylül 2013 16:00 Sadabad
Talatpaşaspor – İstinyespor
3 - 4
14 Eylül 2013 16:00 Fatih Mimarsinan
Mimarsinanspor – Yeni Gayretspor
2 - 0
14 Eylül 2013 16:00 Zeytinburnu Hasan Doğan
Öz Trabzonlular SK – İstanbul Gümüşhanespor
0 - 2
S.   Takım O W T L A:YAv. P
1 Şehreminispor 1 1 0 0 3:12 3
2 Mimarsinanspor 1 1 0 0 2:02 3
2 İstanbul Gümüşhanespor 1 1 0 0 2:02 3
4 İstinyespor 1 1 0 0 4:31 3
5 Fişekspor 1 0 1 0 1:10 1
5 Siyavuşpaşaspor 1 0 1 0 1:10 1
7 Talatpaşaspor 1 0 0 1 3:4-1 0
8 Gedikpaşaspor 1 0 0 1 1:3-2 0
9 Öz Trabzonlular SK 1 0 0 1 0:2-2 0
9 Yeni Gayretspor 1 0 0 1 0:2-2 0
11. Grup


S.   Takım O W T L A:YAv. P
0 Sultançiftliğispor (Onurspor) 0 0 0 0 0:00 0
0 Yücespor 0 0 0 0 0:00 0
0 Güney Yıldızı SK 0 0 0 0 0:00 0
0 Etilerspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Cerrahpaşaspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Muratpaşaspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Kocamustafapaşaspor 0 0 0 0 0:00 0
0 İstanbul Giresunspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Zeytinburnu Yıldızspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Arnavutköy Yeniköyspor 0 0 0 0 0:00 0


12. Grup


Maç Skor
14 Eylül 2013 10:00 Bayrampaşa Belediye
Çankırı Marufspor – Telsizspor
5 - 2
14 Eylül 2013 12:00 Çilekli
Boğaziçispor – Zeytinburnuspor
1 - 4
14 Eylül 2013 13:30 Bakırköy Belediye
Güneştepespor – Mecidiyeköy Tayfunspor
1 - 0
14 Eylül 2013 16:00 Yıldıztabya
Yıldıztabyaspor – Söğütlüçeşmespor
0 - 2
14 Eylül 2013 16:00 Çilekli
Kuruçeşmespor – Yıldırım Bosnaspor
0 - 3
S.   Takım O W T L A:YAv. P
1 Çankırı Marufspor 1 1 0 0 5:23 3
2 Zeytinburnuspor 1 1 0 0 4:13 3
3 Yıldırım Bosnaspor 1 1 0 0 3:03 3
4 Söğütlüçeşmespor 1 1 0 0 2:02 3
5 Güneştepespor 1 1 0 0 1:01 3
6 Mecidiyeköy Tayfunspor 1 0 0 1 0:1-1 0
7 Yıldıztabyaspor 1 0 0 1 0:2-2 0
8 Telsizspor 1 0 0 1 2:5-3 0
9 Boğaziçispor 1 0 0 1 1:4-3 0
10 Kuruçeşmespor 1 0 0 1 0:3-3 0

 

13. Grup

S.   Takım O W T L A:YAv. P
0 Ferahspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Balkan Yeşilbağlarspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Valide Tayfunspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Harb-İşspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Yakacıkspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Sarıgazispor 0 0 0 0 0:00 0
0 Kaynarcaspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Pendik Doğanspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Haydarpaşa Demirspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Dudulluspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Yeldeğirmenispor 0 0 0 0 0:00 0
14. Grup

Maç Skor
14 Eylül 2013 13:30 Yenisahra
Koşuyoluspor – Heybeliadaspor
2 - 1
14 Eylül 2013 13:30 Ümraniye Belediye Hekimbaşı
Küçüksu Yenimahalle SK – Kartalgücü
3 - 4
14 Eylül 2013 16:00 Ümraniye Belediye Hekimbaşı
Karabekirspor – Elmalıspor
2 - 2
14 Eylül 2013 16:00 Ortaçeşme
Ortaçeşmespor – Çekmeköyspor
1 - 1
14 Eylül 2013 16:00 İdealtepe
Kozyatağıspor – Kirazlıtepespor
1 - 2
S.   Takım O W T L A:YAv. P
1 Kartalgücü 1 1 0 0 4:31 3
2 Koşuyoluspor 1 1 0 0 2:11 3
2 Kirazlıtepespor 1 1 0 0 2:11 3
4 Karabekirspor 1 0 1 0 2:20 1
4 Elmalıspor 1 0 1 0 2:20 1
6 Ortaçeşmespor 1 0 1 0 1:10 1
6 Çekmeköyspor 1 0 1 0 1:10 1
8 Barbarosspor 0 0 0 0 0:00 0
9 Küçüksu Yenimahalle SK 1 0 0 1 3:4-1 0
10 Heybeliadaspor 1 0 0 1 1:2-1 0
10 Kozyatağıspor 1 0 0 1 1:2-1 0
15. Grup

S.   Takım O W T L A:YAv. P
0 Kartal Yunusspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Bostancıspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Yoncaspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Başıbüyükspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Yenişehir Emekspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Öz Karacaahmetspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Gülsuyuspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Küçükyalı Yelkenspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Taçspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Kınalıadaspor 0 0 0 0 0:00 0
0 Çavuşbaşıspor 0 0 0 0 0:00 0
16. Grup

Maç Skor
14 Eylül 2013 14:00 Riva
Anadolu Hisarı İY – Orhanlıspor
0 - 1
14 Eylül 2013 14:00 Kurtköy
Kurtköyspor – Sitespor
5 - 0
14 Eylül 2013 16:00 İçerenköy
İçerenköy İY – Tuzla Şifaspor
2 - 1
14 Eylül 2013 16:00 Dudullu
Çakmakspor – 1877 Alemdağ SK
3 - 1
14 Eylül 2013 16:00 Yenisahra
Acıbadem Üsküdar SK – Kavacıkspor
1 - 2
S.   Takım O W T L A:YAv. P
1 Kurtköyspor 1 1 0 0 5:05 3
2 Çakmakspor 1 1 0 0 3:12 3
3 İçerenköy İY 1 1 0 0 2:11 3
3 Kavacıkspor 1 1 0 0 2:11 3
5 Orhanlıspor 1 1 0 0 1:01 3
6 İdealtepespor 0 0 0 0 0:00 0
7 Acıbadem Üsküdar SK 1 0 0 1 1:2-1 0
7 Tuzla Şifaspor 1 0 0 1 1:2-1 0
9 Anadolu Hisarı İY 1 0 0 1 0:1-1 0
10 1877 Alemdağ SK 1 0 0 1 1:3-2 0
11 Sitespor 1 0 0 1 0:5-5 0