Yeşilova Esnaf’ta hedef Süper Amatör

Yazan
495 Okunma Güncellendi: Haziran 25, 2013
tn_DSC_2540

İstanbul Küçükçekmece ilçesinin 1.Amatör Lig ekiplerinden Yeşilova Esnafspor kulüp Başkanı Ahmet Ulaş,  hedefimiz Süper Amatör Lig dedi.
Yeşilova Esnaf spor kulüp Başkanı Ahmet Ulaş, ‘’yeni sezonda da geçen yıl takımız çalıştıran Mustafa Altay hocamızla devam edeceğiz. 2013-2014 futbol sezonu için öncesi futbolcularımızla bir toplantı yapacağız. Yapılan toplantı sonrası hocamızın uygun gördüğü tarihte yeni sezon için çalışmalara başlayacağız. Geçen yıl önümüze hedef koymadığımız halde futbolcu kardeşlerimiz çok iyi bir performans gösterdi ve ligi iyi bir yerde tamamladıklarını ve başarılı bir sezon geçirmiş olduk. Önümüzdeki sezon içinse hedefimiz Süper Amatör lige çıkmak ve bu doğrultuda çalışmaları yapıyoruz. Camiamızın bizden beklentileri var bu beklentilere cevap vermek zorundayız. Yeni sezon için 6-7 oyuncu takviye yapma arzusundayız. Şuanda görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Görüşmelerimiz netleştikçe anlaşmaya vardığımız futbolcuları spor camiasına duyuracağız’’ dedi.

‘’Yeşilova Esnafspor konuşulacak’’
Ahmet Ulaş ayrıca, ‘’Yeşilova Esnafspor olarak yeni sezonda tüm kategorilerde iddialı bir şekilde hazırlanıyoruz. Futbol Okulumuz aralıksız çalışmalarını sürdürürken, Belediye Başkanlık turnuvasındaki oynayan futbolcular önümüzdeki sezon U13 takımında oynayacaklar. Yani onlar şuanda lige hazır durumda. Yine U14,15,16 ve 17 takımlarımız zaten iyiydi. U19 yaş gençlerimizin zaten hepsi A Takımızda oynuyor. Geçen sezonda göre daha disiplinli planlı çalışmalar içinde önümüzdeki sezon en az 5 şampiyonluk bekliyoruz. Yeni sezonda herkesi Yeşilova Esnafspor takımını konuşacak’’ dedi.

HABER: YILMAZ AKTEPE