Mesut Özşan, Yeni Diyarbakırspor’dan ayrıldı

Yazan
1.194 Okunma Güncellendi: Haziran 5, 2013
IMG_3892-610x400

3.Ligin yeni ekiplerinden Yeni Diyarbakırspor ile geçtiğimiz günlerde anlaşan tecrübeli Teknik Direktör Şeref Mesut Özşan, Diyarbakır ekibi ile yollarını ayırdığını açıkladı.

Yerel Futbol Sitesine bir açıklama yapan Şeref Mesut Özşan, “Yeni Diyarbakırspor ile karşılıklı bir anlaşma yaptık ve bir takım şartları kendilerine ilettim. Ancak geldiğimiz noktada belli başlı konularda henüz bir aşama kaydedilemediğini gördüğümden dolayı şartlar gereği görevimden ayrılma kararı aldım. Bir takım sorunlar vardı, bunları aşmak gerekirdi, olmadı. Huzurlu bir ortamda çalışmak istediğimden dolayı Yeni Diyarbakırspor’dan ayrıldım” dedi.

 

HABER: ALİ KEMAL DEMİR

2 Yorum

  1. çağatay

    05 Haziran 2013 at 12:51

    HOCAM VEFA’YA BEKLİYORUZ ACİL OLARAK

  2. Ali

    08 Haziran 2013 at 13:01

    Mesut hocam geçmiş olsun daha iyi yerler olur Allahın izni ile İşine karışılmıştır herkes her şeyi çok bildiğini sanır İşi bilene bıraksalar bu durumlar yaşanmaz Öyle bir zamanda yaşıyoruz ki artık hocanın tecrübesine birikimine değil yani iyi hoca olmak değil , seni kim gönderdi meselesi artık bu durum Futbol piyasası iğrenç bir dönemini yaşıyor bence Allah iyi yapsın yüksek maliyetle at koşturmak çok zor iş değil düşük maliyetlerle ne yapabildiğin önemli!!!