Recai Şahinler’den teşekkür ve başarı dilekleri

Yazan
510 Okunma Güncellendi: Şubat 24, 2013
2ad4ceeb-6fb7-4ec7-9f2b-05bcdd835e79

İstanbul Süper Amatör Lig’de 2012-2013 sezonunu bir puan farkla 3.sırada tamamlayan Leventspor’un, Teknik Heyetinde bulunan Antrenör Recai Şahinler resmi siteleleri aracılığıyla bir teşekkür mesajı yayınladı.

Tecrübeli teknik adam Şahinler yaptığı açıklamada, 20 Temmuz 2012 tarihinde göreve geldiğimizden bu yana bize desteklerini esirgemeyen Başkanımız Mehmet Şenozan’a, 2.Başkanımız Kenan Uzel’e, takımın ağabeyi ve her şeyi olan Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlumuz Amaç Şenozan’a, Yöneticimiz Erol Aktaş’a ve diğer tüm yönetim kuruluna, birbirinden yetenekli ve kaliteli futbolculardan oluşan 24 futbolcu kardeşimize, kulüp masörümüz Süleyman Orlay’a, malzeme sorumlumuz Ahmet Kayık’a, kulüp personellerimiz Fikret Demiral ve Orhan Demir’e, her anımızda yanımızda olan ve birbirinden güzel fotoğrarlarla anılarımızı ölümsüzleştiren resmi yayın organı editörümüz Erhan Harput’a teşekkürlerimi sunuyorum. Tabiî ki de Leventspor olarak hedefimiz Bölgesel Amatör Lig’e yükselmekti. Play Off gruplarına kalmak bana göre başarı olmazdı. Çünkü bu camia daha üst ligleri hak ediyor” dedi.

Recai Şahinler, grubumuzda mücadele ettiğimiz tüm takımlara teşekkür ederim. Grubumuzdan ve diğer gruplardan Play Off gruplarına kalan ve diğer tüm takımlara da başarılar diliyorum diyerek sözlerini noktaladı.

KAYNAK: www.leventspor.com