Düzce’de haftanın maçları

Yazan
337 Okunma Güncellendi: Şubat 23, 2013
duzce

Düzce Amatör Liginde Birinci Amatör küme maçları bitti.19.Hafta Süper Amatör futbolda bu hafta çok çekişmeli müsabakalar yapılacak…

DÜZCESPOR – AYDINPINARSPOR
Süper Amatör Lig’de lider durumda bulunan, aldığı galibiyetlerle şampiyonluğa yaklaşan Düzcespor’un rakibi ligde kalma savaşı veren ve 19 puanı bulunan Aydınpınarspor. Liderin favori olduğu karşılaşma 24-02-2013 Cumartesi saat 12.00’de Şıralık sahasında oynanacak.

DÜZCE BLD. – GÜMÜŞOVA BLD.
Düzce Belediyespor ile ikinci yarıda başarılı bir performans ortaya koyan Gümüşova Belediyespor takımları 23-02-2013 Cumartesi saat 14.00’de Düzce Nurettin Zafer Stadı’nda karşılaşacak. İki takımın hedefi de sahadan galibiyetle ayrılmak. Bu maç haftanın dikkat çekici nefesleri kesmeye aday maç konumunda

DÜZCE İ.Y. – KONURALP SİNERJİSPOR
Son üç haftada sahadan mağlubiyetle ayrılmasına rağmen ikinci sıradaki yerini korumayı başaran Düzce İdmanyurduspor ile ilk sezonunda başarılı bir performans ortaya koyan Konuralp Sinerjispor takımları 24-02-2013 saat 14.00’de Düzce Nurettin Zafer Stadı’nda karşı karşıya gelecek. İki takımın hedefi galibiyet.

GÖLYAKASPOR – YIĞILCASPOR
Kümede kalma umutlarını sürdüren Gölyakaspor ile ikinci yarıda takviyelerin meyvesini 13 puan alarak toplayan Yığılcaspor takımları 24-02-2013 saat 14.00’de Gölyaka sahasında karşı karşıya gelecekler. Kümede kalma yolunda 6 puanlık maçın sonucu merakla bekleniyor. İki takımda kazanmak isteyecek

DİVAPAN BEÇİSPOR – YENİ TAŞKÖPRÜSPOR
Haftaya 12 puanla giren ve her geçen hafta aldığı yenilgilerle 1. Amatör Lige doğru yelken açan Divapan Beçispor, Yeni Taşköprüspor ile oynayacak. Yeni Taşköprüspor’unda hedefi üç puan. Karşılaşma 24-02-2013 saat 16.00’da Düzce Nurettin Zafer Stadı’nda oynanacak.

SUNCUKSPOR – ÇİFTLİK GNÇ.
İlk sezonunda mükemmel bir performans ortaya koyan Suncukspor ile kümede kalma umutlarını her geçen hafta aldığı kötü sonuçlarla azaltan Çiftlik Gençlikspor takımları 24-02-2013 saat 14.00’de Şıralık sahasında karşı karşıya gelecekler.
İki takımın hedefi de sahadan üç puanla ayrılmak. Bu maçta oynanacak futbol maçı izlemeye gelenleri mutlu etmesi bekleniyor.

KAYNAŞLI BELEDİYE-DOĞANLISPOR
Kaynaşlı Belediyespor rakibi Doğanlıspor’un ligden çekilmesi sonucu hafta maç yapmadan kapatacak. Üç puan Kaynaşlı Belediye’nin.

HABER: İBRAHİM TUZCU